Kontakt

Biuro
od Poniedziałku do Piątku do g. 15:00

Zamówienia:
urządzenia rekreacyjne dmuchane
+48 605 081 623do g. 18:00

sale zabaw, baseny, namioty, plandeki, grafika, reklamy dmuchane
+48 603 893 757do g. 18:00

O firmie

Naszą specjalnością są dmuchańce – nieodłączny element imprez kulturalnych, plenerowych oraz eventów dedykowanych rodzinom i najmłodszym. Pragniemy, aby wysoka jakość wyrobów wykreowała Laminex Group jako specjalistów od udanej, bezpiecznej zabawy.

Dlaczego dmuchańce?

Zamki czy zjeżdżalnie dmuchane to jeden z najlepszych sposobów na uśmiech i radość dziecka. To rozrywka wydobywająca z najmłodszych najgłębiej skrywane pokłady energii i przeznaczona dla maluchów w różnym wieku. To także ogromna różnorodność kształtów, motywów i wariantów kolorystycznych, które dobieramy pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, dlatego korzystamy w produkcji z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym nasze rozwiązania są nie tylko trwałe, ale przede wszystkim zapewniają zabawę bez żadnych ograniczeń i obaw o to, że maluch mógłby wyrządzić sobie jakąś krzywdę. Naszym celem jest również w pełni indywidualna obsługa Klientów, dlatego też poza gotowymi dmuchańcami polecamy projekty dostosowane do Państwa potrzeb i realizację rozwiązań, które w stu procentach spełnią Wasze oczekiwania.

Bogata oferta

W kategorii dmuchańce, możecie Państwo zakupić:

  • zjeżdżalnie i zamki dmuchane,
  • urządzenia do rywalizacji,
  • baseny z piłeczkami...

...i wiele innych wyjątkowych rozwiązań. Każdy nasz produkt jest inny, dlatego też wybór jest tak duży i satysfakcjonujący. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również sale zabaw – wewnętrzne, zewnętrzne i mobilne, ścianki wspinaczkowe czy tory dla samochodzików.

Nie tylko dmuchańce

Laminex Group to również oryginalne, przyciągające wzrok produkty reklamowe, takie jak balony, bramy, dmuchane pylony czy szyldy. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań możemy zaproponować Państwu również plandeki i namioty dedykowane różnym okazjom i wydarzeniom.

Sprawdź nas!

20 lat doświadczenia, bogate zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra – wszystko to sprawia, że nasze rozwiązania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy do kontaktu i zaprezentowania nam swoich potrzeb, a zaopatrzymy Państwa w rozwiązania uszyte na miarę i gotowe do użycia.